O PRZEDSZKOLU

ZABAWA JEST NAUKĄ, NAUKA JEST ZABAWĄ.
IM WIĘCEJ ZABAWY, TYM WIĘCEJ NAUKI

GLENN DOMAN
pexels-photo-1148998
pexels-photo-1385751

Jedną z najważniejszych decyzji w życiu rodzica jest wybór odpowiedniej placówki, która pomaga dziecku odkrywać świat oraz poznawać własne możliwości. Wasze dzieci w przedszkolu odkrywają siebie, zyskują samodzielność, nabywają nowe umiejętności. Każdy dzień jest dla dziecka odkryciem, które decyduje jakim będzie człowiekiem w przyszłości. Dlatego szukacie miejsca, które otoczy Wasze pociechy troskliwą opieką, pozwoli wszechstronnie mu się rozwijać, zapewni mu indywidualny rozwój dostosowany do jego możliwości oraz umiejętności. Pragniecie znaleźć placówkę, która dostarczy wiele radosnych zabaw, ale przede wszystkim pomoże mu przygotować się do wymogów dalszego życia.

NASZE ZAŁOŻENIA

WSZECHSTONNY ROZWÓJ

Terapeutyczny Punkt Przedszkolny ,,Receptorek” to miejsce, w którym dziecko odkrywa świat, zdobywa wiedzę oraz nowe doświadczenia. To wszystko sprawia, że Wasze pociechy rozwijają się emocjonalnie, społecznie oraz intelektualnie. Ponadto w Naszym przedszkolu zapewniamy wiele zajęć dodatkowych takich jak zajęcia ruchowe, językowe, logopedyczne, sensoryczne.

SAMODZIELNOŚĆ

Każde dziecko podąża za zajęciami, które go interesują, odpowiadają jego potrzebą, umiejętnością, motoryce, a także są zgodne z jego temperamentem. Dzięki Naszej placówce, dziecko rozwija własne pasje oraz buduje swój obraz świata, a także pozytywne postrzeganie samego siebie.

EMPATIA

Empatia jest niezwykle ważna w życiu każdego człowieka, dlatego w naszej placówce wiele uwagi poświęcamy na emocjonalny rozwój Naszych podopiecznych. Dzięki temu dzieci rozwijają umiejętności społeczne, uczą się szacunku względem drugiego człowieka, zwierząt oraz natury.

WSPÓŁPRACA

Naszych podopiecznych oraz rodziców taktujemy jak partnerów. Zależy Nam na jak najlepszym rozwoju Naszych maluchów, dlatego współpraca jest dla Nas niezwykle ważna, bo tylko dzięki Niej możemy zrobić wszystko co w naszej mocy by pomóc dzieciom osiągnąć jak najwięcej.

ZABAWA

Gdyby nie zabawa nie było by przedszkola. U nas codziennie na dzieci czeka nowa przygoda, dzięki, której odkryją kolejne nieznane. Zabawa to także jedna z najważniejszych metod Naszej pracy z dziećmi, dlatego nauka z Nami to czysta przyjemność.

TOLERANCJA

W Naszej placówce kierujemy się zasadą szacunku i tolerancji. Tego samego uczymy też Naszych małych podopiecznych. Dla Nas każde dziecko jest tak samo ważne i otoczone taką samą troską i miłością.

Adres

Beczkowa 10/12
93-487 Łódź

Telefon

+48 601 271 063

Email

gabinety@receptor-terapia.pl